MENU

Novinky

Nejlepší dárek je zážitek! Nevíte, co k Vánocům, k výročí svatby či seznámení, k narozeninám? Vybíráte a stále si nemůžete vybrat? Darujte pobyt v krásném hotelu U krále v Jičíně.

Hodnotu dárkového poukazu do hotelu U krále v Jičíně si určujete sami. Stačí si jen zvolit, zda věnujete pouze pobyt v krásném prostředí v srdci Českého ráje nebo zda si nebo svým blízkým dopřejete i další služby našeho hotelu.

Dárkový poukaz do našeho hotelu Vám rádi zašleme poštou, e-mailem, nebo si jej můžete sami vyzvednout v našem hotelu. Následně už jen stačí přijet a nadiktovat si, za které služby budete chtít v hotelu U krále svůj poukaz směnit.

Líbí se Vám myšlenka darovat někomu dárkový poukaz na ubytování v krásném a luxusním prostředí hotelu U krále v jičíně? Neváhejte a objednejte si dárkový poukaz na telefonním čísle 777 137 305 nebo prostřednictvím e-mailu info@ukrale.cz. Nezapomeňte nám sdělit Vámi zvolenou hodnotu dárkového poukazu.

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ v hotel U krále

Vážení hosté, přijali jsme zvýšená hygienická opatření pro Vaši maximální bezpečnost a zavedli program STAY SAFE od Asociace hotelů a restaurací České republiky.

Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!

Spokojenost hostů je pro nás zásadní, kdykoli se můžete obrátit na naši recepci, rádi Vám pomůžeme a poradíme!

Hotel U krále v Jičíně hodnocení