MENU

Novinky

Nejlepší dárek je zážitek! Nevíte, co k Vánocům, k výročí svatby či seznámení, k narozeninám? Vybíráte a stále si nemůžete vybrat? Darujte pobyt v krásném hotelu U krále v Jičíně.

Hodnotu dárkového poukazu do hotelu U krále v Jičíně si určujete sami. Stačí si jen zvolit, zda věnujete pouze pobyt v krásném prostředí v srdci Českého ráje nebo zda si nebo svým blízkým dopřejete i další služby našeho hotelu.

Dárkový poukaz do našeho hotelu Vám rádi zašleme poštou, e-mailem, nebo si jej můžete sami vyzvednout v našem hotelu. Následně už jen stačí přijet a nadiktovat si, za které služby budete chtít v hotelu U krále svůj poukaz směnit.

Líbí se Vám myšlenka darovat někomu dárkový poukaz na ubytování v krásném a luxusním prostředí hotelu U krále v jičíně? Neváhejte a objednejte si dárkový poukaz na telefonním čísle 777 137 305 nebo prostřednictvím e-mailu info@ukrale.cz. Nezapomeňte nám sdělit Vámi zvolenou hodnotu dárkového poukazu.

Pro naše věrné zákazníky máme nově v nabídce možnost ušetřit na jakémkoliv zájezdu. Stačí mít naši V.I.P. kartu Consultour! Poté stačí vybrat jakýkoliv zájezd od všech dostupných českých cestovních kancelářích, zaslat nám odkaz a my Vám zaručíme, že Vám Vaši dovolenou zprostředkujeme na daném místě s věrnostní slevou.

Jak můžete získat VIP kartu Consultour?

Jelikož jste u nás již zájezd zakoupili či poptávali, tak stačí, když se nám ozvete a my Vám Vaši V.I.P. kartu Consultour zašleme zpět v elektronické podobě. Následně při výběru zájezdu nahlásíte číslo Vaší VIP karty a my Vám díky tomu dáme věrnostní slevu na Váš zájezd.

Hotel U krále v Jičíně hodnocení